Béčko ve svém druhém zápase nezaváhalo!

Hvězda Cheb „B“ – FC Vojtanov 9:2 (3:2)

Branky: 37., 53. a 73. Iterský, 7., 61. a 68. (pk) Hlivjak, 46. a 56. Červenák, 43. Hajmacher – 30. Šustek, 42. Petr Šimeček

Sestava: Hamrle – Řehoušek, Rolník A., Miko – Červenák, Vlk, Iterský, Hajmacher, Hlivjak – Hampl, Juditka

V rámci dnešní sestavy jsme se museli vyrovnat se spoustou absencí v rámci zdravotních, či jiných důvodů. Od začátku utkání jsme byli aktivnějším týmem, díky čemuž jsme se dostali do vedení. Bohužel po několika minutách bylo srovnáno z důvodu naší nedůslednosti. I tak jsme byli aktivnějším týmem a vstřelili další branku. Bohužel jsme z ojedinělé standartní situace inkasovali, ale do poločasu zásluhou Hajmachera vedli 3:2. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a již v samém začátku jsme vstřelili branku na 4:2. Poté začal být soupeř nervóznější z čehož ústila pro Vojtanov červená karta, která nám usnadnila hru. Zápas se již dohrával v naší režii, kdy jsme mohli dát více branek, než čemu odpovídá skóre.
Pokud bychom měli někoho vyzdvihnout, tak výkon Aleše Rolníka, který skvěle organizoval defenzivní hru celého týmu. Za zmínku stojí i výborný Hlivjaka a Iterského, kteří oba dnes vstřelili hattrick.