TJ Luby – FK Hvězda Cheb B 4:0 (2:0)

Sestava:
Hamrle – Klier, Kaciašvili, Brudna, Tirala – Miko, Červeňák, Sládek, Krejčí – Rupčík, Pánik.

Střídali: Kováč, Juditka.

V základní jedenáctce jsme oproti minulému kolu museli udělat 7 změn. Obranná čtveřice spolu hrála v tomto složení úplně poprvé, neboť v ní byli dva úplní nováčci Vilém Klier a Jiří Tirala, kteří se v týdnu stali hráči Hvězdy. Další novou tváří byl Lukáš Rupčík, který též odehrál svůj první zápas v modrém dresu Hvězdy.
Nesehranost a tréninkové manko sehrály v zápase velkou roli. Zejména v prvních minutách jsme měli štěstí a díky několika dobrým zákrokům Hamrleho jsme drželi 0:0. Když už se hra začínala vyrovnávat, nepohlídali jsme rohový kop domácích. O pár minut později už to bylo 2:0 po rychlém brejku. I my jsme si vytvořili stoprocentní šance, které ale Pánik zahodil.
Po pauze jsme bohužel úplně odpadli. Byli jsme všude pozdě a mezer v obraně přibývalo. Domácí proměnili další dvě z mnoha příležitostí a zaslouženě vyhráli. My můžeme akorát litovat, že jsme za stavu 2:0 trestuhodně své šance zazdili, protože zápas mohl být zajímavější a mohli jsme pomýšlet alespoň na bod.