Výhra B týmu nad Teplou.

FK Hvězda Cheb „B“ – Sokol Teplá 6:3

Ve čtvrtém kole okresního přeboru si naše béčko připsalo další tři body za výhru 6:3 s mužstvem Teplé.

První start v béčku si připsal také trenér mladší přípravky Miloš Richter

Sestava:
Hamrle – Tirala, Kaciašvili, Klier – Rolník T. – Žídek, Vlk, Hajmacher, Kompit – Mácha, Rupčík.

Střídali: Richter, Krejčí, Juditka, Meško.

Branky: 3x Hajmacher, 2x Mácha, 1x Kaciašvili.

Od úvodního hvizdu jsme měli výraznou převahu. Už po osmi minutách jsme vedli 2:0 po přesných trefách Hajmachera. Další nadějné příležitosti jsme nevyužili a po zbytečné ztrátě míče na polovině hřiště jsme z protiútoku dovolili soupeři snížit.

Do druhého poločasu jsme opět vstoupili výborně. Dvěma slepenými brankami se blýskl Mácha. Skóre 4:1 nám ale moc klidu nepřineslo.V naší hře bylo málo pohybu a souboje jsme podstupovali jen tak „na oko“. Sice jsme více drželi míč, ale četnými chybami jsme soupeři dovolili se dále držet v zápase. Definitivní pojistku ve skóre přidal Michal Kaciašvili, který korunoval gólem svůj výborný výkon. Jsme spokojeni především s výkonem v prvním poločase. Po pauze už to byla honěná na dvě brány s velkým množstvím taktických chyb. Soupeř utkání nezvládl psychicky a trošku nám tím ulehčil práci. I přes mnoho nedostatků jsme vyhráli zaslouženě.

Děkuji Matěj Pánik, Erik Miko, Petr Řehoušek, Honza Červeňak, Michal Dvořák za pomoc dorostu v ML.