Béčko prohrálo a herně tak nenavázalo na předešlé zápasy!

TJ Hroznatov – FK Hvězda Cheb B 5:1 (4:0).

Zápas v Hroznatově nejde hodnotit jinak, než slovy ostuda a blamáž. Začíná to podceněnou rozcvičkou a končí špatným výkonem v samotném utkání.
Než jsme se stačili rozkoukat, prohrávali jsme ve 3. minutě 0:2 po naprosto fatálních chybách. Pak jsme sice byli opticky lepší a snažili se vrátit zpět do hry, ale další gól po chybné rozehrávce nás dorazil. Konečný poločasový výsledek 0:4 mluví za vše.
Skóre sice vypadalo hrozivě, ale chtěli jsme ve druhé půli ještě zabojovat. Konec všem nadějím bylo hned ve 49. minutě. Na hranici ofsajdu jsme při standartní situaci nechali zcela volného hráče domácích a bylo to 0:5.
Do trvalejšího tlaku jsme se dostali za celý zápas pouze na nějakých dvacet minut, což je pochopitelně málo. Byl z toho tak jen šťastný gól Pánika a snížení na 1:5.
Přísnější měřítko i přes nějaké chyby snese pouze výkon Máchy. Snahu nelze upřít Aleši Fidlerovi, u kterého se však projevil dlouhý výpadek.