„Béčko“ porazilo Studánku.

FK Hvězda Cheb B – TJ Studánka 6:3 (3:3)

V dnešním utkání jsme se chtěli vyvarovat výbuchu v Hroznatově. Přesto jsme opět po deseti minutách prohrávali 0:2. V průběhu zápasu jsme hráče nabádali k trpělivosti a aktivní hře. Výsledek se dostavil a krásně se trefil Fidler. Zastavil nás další gól hostí na 1:3 a naše sebevědomí opět utrpělo. Kluci na hřišti ale nepropadli panice a ve vzrůstajícím výkonu zbytek poločasu naprosto ovládli.

Ještě do přestávky jsme stihli vyrovnat a nebýt čtyř natřelených tyčí, skóre by vypadalo úplně jinak.
I po přestávce jsme si šli za vítězstvím a kolmými přihrávkami se v rychlosti dostávali do brejků. Tři další vstřelené branky nakonec rozhodly o jasném vítězství, i přesto že výkon ve druhé půli nebyl příliš dobrý.
Potěšil mě výkon Radka Žídka na stoperu. Robert Iterský v okresu potvrzuje velkou dominanci a nemůžeme zapomenout na nováčka v sestavě Juliuse Pavlíka, který si odbyl povedenou premiéru.