Špatný 2. poločas ve Vojtanově!

FC Vojtanov – FK Hvězda Cheb B 5:4 (1:3) po pen.

Honza Větrovec: Kdyby se fotbal hrál na 60 minut, mohli bychom být nadmíru spokojeni. Po celý první poločas i zpočátku druhé půle jsme hráli výborně. Dobře jsme bránili a takticky zvládli hru na jedničku. Vypracovali jsme si vedení 4:1 a vše pro nás vypadalo dobře. Pak jsme ale nepochopitelně přestali hrát. Místo zjednodušení hry a udržení výsledku jsme domácím dovolili zahrávat mnoho standardních situací.

Z těch jsme nakonec v zápase inkasovali třikrát. Je to pro mě těžké k pochopení, protože v součtu s minulým zápasem je to dohromady SEDM gólů po rohových kopech, trestných kopech apod. Hráči brání nedůsledně a tyto branky nás potom stojí body. Po remíze 4:4 jsme v penaltách nebyli úspěšní a ztratili dobře rozjeté utkání.