FK Hvězda Cheb „B“ – Juvena Křižovatka 12:2 (5:0)

Góly: Hajmacher 3, Iterský 3, Macháček 3, Dočekal 2, Meško

Sestava: Juditka – Tirala, Kaciašvili, Řehoušek – Pavlík, Hajmacher, Fidler, Dočekal, Dvořák – Iterský, Macháček

Střídající: Miko, Meško, Červeňák, Krejčí, Richter

Hodnocení slovy V.Remži:
„Před zápasem byl hráčům kladen velký důraz na bojovnost a důslednost při standartních situacích, ze kterých jsme v posledních zápasech inkasovali spoustu golů. Už od samého začátku jsme soupeře přehrávali fotbalovostí a důrazem. Výsledkem toho bylo vedení 5:0 již po 32ti minutách hry. Poté jsme se zbytečně tlačili do urychlených útočných akcí, ze kterých pramenily zbytečné ztráty balonu. Za zmínku z těchto akcí stojí pouze dvě nastřelené tyče Lukáše Macháčka.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem více držet balon a neplašit při řešení útočných akcí. Díky většímu využívání Miroslava Dočekala ve středu hřiště se nám tato taktika začala vyplácet a přidali jsme dalších 7 branek. Bohužel jsme také dvakrát inkasovali, když jsme z velké snahy přidat další branky zapomněli na bránění a dovolili soupeři jít dvakrát sami na gólmana Juditku.
Chtěl bych všem hráčům poděkovat za zodpovědné přistoupení k zápasu, bojovnost po celý zápas a zvláště Miroslavu Dočekalovi za výpomoc „B“ týmu.
Jedinou černou kaňkou utkání je vážné zranění Jiřího Tiraly, kterému bych chtěl za celý tým popřát brzké uzdravení.“