FK Hvězda Cheb „B“ – TSV Bärnau A 3:1 (1:1)

Šneberger – Klier, Richter, Mojcher, Řehoušek – Kohout, Sládeček L., Dvořák – Iterský, Macháček.
Střídali: Rolník T., Netrval, Soběhart, Lipka, Znak, Mácha, Pánik.

Branky: 36. Kohout, 53. Lipka, 64. Pánik – 37.

Diváků: 24

Hodnocení trenérské dvoje Remža, Větrovec:

„V druhém přípravném utkání zimní přestávky jsme přivítali celek TSV Bärnau, za který nastoupila i čtveřice českých hráčů, v čele s trenérem, manažerem a brankářem v jedné osobě – T. Buřičem. Zápas neměl od začátku příliš dobrou úroveň. Úroveň kvality soupeře pro nás byla hádankou. Chtěli jsme držet míč a kombinační hrou soupeře dostat pod tlak. V mezihře jsme ale často chybovali a technickými chybami ztráceli míč. Postupem času jsme se soupeři herně vyrovnali, bohužel negativně. Hráli jsme bez pohybu a v útočné fázi jsme nebyli nebezpeční. Z ojedinělého protiútoku dostal na hranici ofsajdu přihrávku Kohout a prostřelil bezmocného Buřiče – 1:0. Hned vzápětí jsme ale soupeři nabídli vyrovnání. Šnebergerovi propadl jednoduchý míč mezi rukama a pro útočníka hostí už nebyl problém do prázdné branky srovnat na 1:1. O poločase jsme udělali v sestavě několik změn, které náš výkon výrazně zlepšily. Zejména T. Rolník svým nasazením na soupeře platil. Začali jsme si vytvářet trvalou převahu i šance. Hned z té první Buřiče nachytal na přední tyči Lipka a poslal nás do vedení. Po dalším nedorozumění v obraně Bärnau obešel špatně vyběhnutého Buřiče Pánik a do odkryté brány uzavřel na 3:1. Soupeř dnes alespoň v první půli s námi držel krok. Vyčníval mezi nimi Chebák Martin Oršel, který má určitě na lepší soutěž.“