FK Hvězda Cheb B – Thiersheim B 0:1 (0:1).

Sestava: Juditka – Krejčí, Richter, Řehoušek – Francuz, Mácha – Pavlík, Sládeček L., Červeňák – Iterský, Hampl.

Střídali: Miko, Soběhart, Dvořák, Nožička J.

Hodnocení trenérské dvoje Remža a Větrovec:
„I v dalším přípravném zápasu jsme změřili síly s týmem ze SRN. Od prvních minut se utkání hrálo ve slušném tempu. Hosté se pokoušeli ohrozit branku zejména střelami ze střední vzdálenosti, které Juditka bez menších problémů kryl. Nám se opět příliš nedařilo v přechodové fázi, kde jsme ztráceli příliš míčů a k ohrožení brány soupeře jsme se prakticky nedostali. Gól jsme si pak paradoxně „vstřelili“ sami. Juditka špatnou rozehrávkou trefil hráče Thiersheimu a po krátké kombinaci jsme do odkryté branky inkasovali na 0:1.

V druhém poločase jsme se přeci jen dostali více do hry a přišly i některé náznaky šancí. Tu největší však brankář výborně chytil Hamplovi. Na obou týmech již byla ke konci patrná únava a tak se hrálo víceméně bez středu hřiště na náhodu. Hosté byli nakonec šťastnější a zaslouženě vyhráli. I přes velký podíl na inkasované brance velmi dobře zachytal Juditka a zejména ve druhé půli chytil několik nebezpečných pokusů soupeře. Doufám, že bude ve zlepšených výkonech pokračovat.“