Tatran Tři Sekery – FK Hvězda Cheb „B“ 2:4 (1:3)
Branky: 2x Dvořák, Janda, Miko

Sestava:
Juditka – Pavlík, Nožička, Žídek, Krejčí – Dvořák, Speierl, Janda, Miko – Iterský, Klepáček
Střídali: Pánik, Řehoušek, Francúz

„Podruhé během tří jarních zápasů jsme změřili síly s mužstvem ze Tří Seker. Chtěli jsme navázat na velmi dobrý výkon ze zápasu s Plesnou a zvítězit. Hlavními taktickými pokyny bylo hrát aktivně, držet balón a dostat tak ze hry domácího Dobeše, což se nám po většinu zápasu dařilo. Už ve 27. minutě jsme vedli 3:0 po dvou krásných brankách Dvořáka a šťastné trefě Jandy, který dotlačil balón za čáru silou vůle. Dovolili jsme domácím zahrát několik rohů a přímých kopů. Z jednoho z nich nachytal Dobeš až příliš statického Juditku.

Po mírné bouřce v kabině nás první minuty druhé půle nezastihly v nejlepší formě. Sice jsme byli na míči, ale až příliš hluboko na své polovině. Sami sebe jsme se dostávali pod tlak chybnou rozehrávkou. Hráli jsme komplikovaně a několikrát odvrátili jen za cenu dlouhého odkopu. Přesto se po jednom z protiútoků prosadil na levé straně lasicovitý Miko a dal nám jistotu pohodlného vedení 4:1. Škoda dalších šancí Klepáčka a zejména Iterského. Výsledek mohl být v tuto chvíli daleko vyšší. Domácí ještě 3 minuty před koncem po hrubici Pavlíka korigovali na 2:4.
Byli jsme po celý zápas lepší a zejména přítomnost Martina Speierla nám dnes velmi pomohla. I když na něm byla znát dlouhá zápasová pauza, velmi dobře řídil hru celého týmu.“ – trenerská dvojice Remža & Větrovec