ODVETA „B“ TÝMU PROTI HROZŇATOVU VÍTĚZNĚ 5:2.

TJ Hrozňatov – FK Hvězda Cheb „B“ 2:5 (1:1)

Góly: 2x Žídek, Pánik, Krejčí, Lipka

Sestava: Mácha – Klier, Plíhal, Žídek, Pavlík – Miko, Vlk, Kompit, Krejčí – Pánik, Macháček

Střídající: Lipka, Francuz, Hladký

„Během tří dní jsme se opět setkali se soupeřem z Hroznatova, kterému jsme chtěli oplatit domácí porážku. Po pohledné kombinaci jsme se již v první minutě ujali vedení 1:0. Pak jsme polevili a s přibývajícími minutami nás domácí začínali přehrávat. V obranné fázi jsme hráli složitě a místo konstruktivní rozehrávky přes záložní řadu jsme pouze nakopávali míče, které většinou končili u domácího brankáře. Hra byla oboustranně neurovnaná, přesto si oba týmy vytvořily gólové šance. Po jedné z nich jsme krátce před poločasem po několika našich špatných přihrávkách inkasovali na 1:1.

V poločase jsme hráčům vyčetli špatné řešení jak obranných, tak útočných standardních situacích a nedisciplinovanost ve směru komunikace s rozhodčím.
Ve druhé půli jsme začali více využívat středovou řadu, kde výborně fungovala spolupráce Vlka s Kompitem. Dařilo se nám dobře využívat křídelních prostorů, odkud Kompit a Lipka připravovali výborné šance pro útočníky. Zásluhou této aktivity a dvěma proměněným standartním situacím jsme se dostali do vedení 5:1. Kdybychom proměnili veškeré příležitosti, skóre mohlo být daleko vyšší. Domácí v závěru korigovali výsledek na 5:2.
Nadstandardní výkony dnes podali Mácha, Plíhal, Vlk a zejména neúnavný Kompit. Ve stínu těchto hráčů zůstal Radek Žídek, který odvedl spoustu černé práce, za kterou byl odměněn dvěma góly.
Při mnoha absencích dnes dostal šanci dorostenec Václav Hladký, který odvedl jistý a bezchybný výkon.
Všichni dorostenci, kteří dnes nastoupili, potvrdili výbornou práci trenéra dorostu Šmata. Jsme velice rádi, že tato spolupráce funguje mezi týmy dorostu a mužů.“ – trenérská dvojice Remža, Větrovec