Hvězda Cheb „B“ – TJ Hrozňatov 3:4 (1:4)

Góly: 2x Lhotský, Miko

Sestava: Juditka – Pavlík, Kaciasvili, Žídek, Mojcher – Lhotský, Francuz, Vlk, Miko – Macháček, Klepáček

Střídající: Lipka, Řehoušek, Dvořák, Nožička

Hodnocení trenérské dvojice Remža, Větrovec: „Již od prvních minut taktické pokyny nebyly dodržovány. Naše hra byla neuspořádaná, se spoustou zbytečných ztrát. V obranné fázi jsme byli nedůslední a všude pozdě. Obraz hry se podepsal na výsledku prvního poločasu, kdy jsme ostudně prohrávali 4:1.

Ve druhé půli, jsme po hráčích očekávali mnohem větší nasazení. Na začátku druhého poločasu se vykartoval hráč hostí a získali jsme trvalou převahu. Naše hra byla statická, pomalá, bez momentu překvapení. Veškeré útočné akce končily na hranici velkého vápna. Z této převahy se nám pouze podařilo snížit na rozdíl jednoho gólu.
Škoda břevna Macháčka, kdyby se nám podařilo snížit dříve, věříme, že bychom zápas dokázali otočit.“