Jiskra Plesná – FK Hvězda Cheb „B“ 6:1 (3:1).

Branka: Nožička

Sestava:
Hampl – Pavlík, Mojcher, Holý, Lakomý – Krejčí, Dočekal, Dvořák, Nožička – Miko, Juditka.

„Nastoupili jsme ve velmi improvizované sestavě. Brankář Juditka, který má problémy se zápěstím, musel nastoupit v útoku a zastupoval ho v bráně útočník Hampl, který teprve začal trénovat po zranění kolene. Úplnými nováčky byli Jakub Holý a Pavel Lakomý.
Chtěli jsme hrát hlavně pozorně v obraně. Ale hned v první minutě jsme po chybné rozehrávce inkasovali. Po téměř totožné chybě jsme se dostali do ztráty 0:2. Zanedlouho se nám po několika slibných akcích podařilo snížit. Po trestném kopu Dočekala se k odraženému míči dostal Nožička a přesnou střelou snížil na 1:2. Těsně před přestávkou zaspala celá obrana a po dvou dorážkách domácí přidali třetí gól.
Druhý poločas už byl jednostrannou záležitostí. Hráči Plesné přidali další tři branky a zaslouženě vyhráli. Našim hráčům nemůžu upřít snahu, ani nic vyčíst. Nicméně výkony Míry Dočekala a Michala Mojchera snesly přísnější měřítko. Ostatní hráči, kteří by se pomalu měli stávat oporami béčka, se k nim výkonostně nepřiblížili.“