VÍTĚZNÝ VÍKEND PRO HVĚZDU: ITERSKÝ STŘÍLEL OSTRÝMI.

FK Hvězda Cheb „B“ – TJ Studánka 6:1 (3:1)

Góly: 3x Iterský, Pánik, Miko, Juditka

Sestava: Mácha – Pavlík, Kaciašvili, Mojcher, Klier – Krejčí, Francúz, Žídek, Pánik – Hampl, Iterský

Střídající: Řehoušek, Juditka, Miko, Holý, Lipka

Dnes jsme chtěli od první minuty na soupeře vletět. Bohužel jsme se od samého začátku přizpůsobili jejich hře. Hráli jsme pomalu a do šancí se dostávali jen z protiútoků. I přesto jsme v poločase vedli 3:1.
Ve druhé půli průběh hry pokračoval na stejné vlně, jako poločas první. Zpočátku druhého poločasu jsme špatně bránili roh soupeře a jen díky pohotovému zákroku Máchy jsme neinkasovali. Hra se převážně odehrávala na soupeřově půlce, ale bohužel jsme špatně řešili finální útočnou fázi. Nakonec jsme ve druhé půli přidali ještě tři branky. Kdybychom se nepřizpůsobili hře soupeře, skóre mohlo být daleko vyšší.
Dnes si pochvalu vyslouží pouze Robert Iterský, který vstřelil hattrick.
Již v úterý nás čeká chebské derby, tak doufáme, že kluci předvedou vyšší nasazení a svého soka porazíme.