Sokol Teplá – FK Hvězda Cheb B 2:1 (1:0).

Juditka – Dvořák, Klier, Krejčí, Řehoušek – Lipka, Žídek, Znak, Miko – Hampl, Iterský.

Střídal: Nikdo

Branka: Lipka.

Hodnocení utkání:
„Než jsme se stačili na hřišti rozkoukat, prohrávali jsme 1:0 po povedené střele domácího hráče, se kterou toho brankář Juditka nemohl příliš dělat. Do tempa jsme se prakticky za celý první poločas vůbec nedostali a zmohli se jen na pár marných pokusů z dálky.
Po pauze jsme sice drželi míč, ale vyložené šance si vytvářeli domácí. V tu chvíli držel naše šance na dobrý výsledek Juditka, když kryl několik nebezpečných pokusů domácích. Rozhodující moment zápasu přišel po trestném kopu Teplé. Celá obrana zaspala při bránění a do prázdné branky jsme inkasovali na 2:0. V závěrečných minutách jsme si vytvořili trvalou převahu. Ve hře na tři útočníky jsme pouze korigovali po krásné souhře dorostenců Znaka a Lipky. Výsledek je pro mě velkým zklamáním. Hráči na hřišti neodvedli maximum a proto jsme prohráli.“