BÉČKO ZVÍTĚZILO V ÚVODNÍM KOLE V OLOVÍ 5:1 .

SK Oloví – Hvězda Cheb „B“ 1:5 (0:2)

Branky: Miko, 2 x Lipka, Lhotský, Řehoušek

Sestava: Juditka – Řehoušek, Pánik, Pavlík, Sládeček – Miko, Soběhart, Dvořák, Lhotský – Lipka, Hampl

Střídající: Znak, Červeňák

Hodnocení uktání z pohledu hlavního trenéra Remži:

„Utkání pro nás bylo velkou neznámou, jelikož se nám objevili v soutěži soupeři, se kterými jsme nikdy nehráli. Do zápasu jsme nastoupili ve velice mladé sestavě, jelikož jsme se museli vypořádat s mnoha absencemi ze zdravotních či pracovních důvodů. V rámci sestavy tudíž několik hráčů nastoupilo na neobvyklých postech.

Již od prvních minut jsme se snažili držet balon na našich kopačkách a diktovat tempo hry. To se nám dařilo, díky čemuž jsme se dostávali do šancí, leč bez gólového efektu. Především Patrik Lhotský na pravé straně hýřil aktivitou a dostal se do několika zakončení. V polovině poločasu jsme se nakonec dokázali prosadit zásluhou Mika a Lipky. Poté jsme polevili v koncentraci a díky dvěma skvělým výběhům Juditky zůstal stav nezměněn.

Bohužel, jak jsme zakončili první poločas, tak jsme začali ten druhý. Soupeř začal hrát agresivněji, což nám dělalo problémy. Naštěstí jejich aktivita neměla dlouhého trvání a my se opět začali dostávat do šancí, ze kterých jsme dokázali vstřelit jen tři branky. Kdybychom zachovali větší klid v zakončení, mohlo být skóre vyšší. Bohužel na samém konci zápasu jsme inkasovali a nedohráli s nulou vzadu.

Jsem rád, že jsme do sezony vstoupili vítězně s povedeným výkonem všech hráčů. Chtěl bych pochválit Aleše Juditku, za dobré řešení situací a dva již zmíněné výběhy. Dále Matěje Pánika, který velice dobře obstál na postu stopera.“