Vysoká výhra B týmu.

REZERVNÍ TÝM NADĚLIL DĚVĚT GOLŮ „B“ TÝMU AŠSKÉ JISKRY !!!

FK Hvězda Cheb „B“ – Jiskra Aš „B“ 9:0 (7:0)

Branky: Kubinec 5x, Lipka, Mácha, Sládeček, Hampl

Sestava: Šneberger – Sládeček L., Kaciašvili, Pánik, Pavlík – Dvořák, Mácha, Žídek, Lhotský – Hampl, Kubinec

Střídající: Lipka, Juditka, Miko, Řehoušek

Hodnocení:
„Chtěli jsme navázat na vítězství v předchozím kole a opět bodovat se soupeřem, se kterým jsme neměli zkušenosti. Již po dvou minutách hry jsme se dostali do dvou stoprocentních šancí, které jsme bohužel neproměnili. Ale mezi 10. a 20. minutou hry se nám povedlo soupeře zatlačit a vstřelit 4 branky. Od té doby jsme na hřišti dominovali a nedovolili soupeři sebemenší šanci. Především spolupráce mezi centrujícím Pavlíkem a zakončujícím Kubincem byla příkladná. Všech 5 svých branek Kubinec dokázal vstřelit během první půle.


Do druhé půle jsme i přes vystřídání vkročili, jako jsme zakončili tu první. Již v prvních pěti minutách se nám podařilo proměnit dvě šance zásluhou Lipky a Hampla. Od této chvíle jsme bohužel přestali běhat a začali sólovat s vidinou, že si každý chtěl dát gól. I přes obrovské množství šancí, které jsme nedokázali proměnit zůstal stav do konce zápasu nezměněn.
Dnes jsme podali v první půli týmový výkon se spoustou branek. Především Dominik Kubinec všem ukázal, jak chladnokrevně zakončovat šance. Výkon ve druhém poločase mě trošku mrzí, že jsme již nehráli tak týmově a neproměnili spoustu šancí, které měly skončit gólem.“ – trenér „B“ týmu V.Remža.