FK Hvězda Cheb „B“ – FC Vojtanov 5:0 (0:0)

Branky: Iterský 3, Hampl, Lhotský

Sestava: Šneberger – Řehoušek, Kaciašvili, Žídek, Lhotský – Miko, Dvořák, Mojcher, Heřmánek – Iterský, Hampl

Střídající: Pavlík, Sládek, Sládeček, Nožička

HODNOCENÍ:
„Celý první poločas jsme měli velký problém s finální fází. Hráli jsme pouze po vápno soupeře, bez myšlenky, bez pořádného zakončení. Na vině byla spousta nepřesných přihrávek a malé doplnění útočníků ve vápně. Vojtanov naopak čekal na naše chyby a vyrážel do nebezpečných protiútoků. Po podběhnutí balonu našimi dvěmi hráči měl Vojtanov slibný brejk, který naštěstí nebyl přesně zakončený. Přesto to byla největší šance prvního poločasu, byť na straně hostů.

Do druhého poločasu jsme udělali několik změn, které se promítly ve zkvalitnění útočné fáze. To se projevilo na skóre, kdy Iterský během 18ti minut stačil vstřelit hattrick. Soupeř poté odpadl fyzicky a my se dále dostávali do zakončení. Do konce zápasu jsme Vojtanov nepustili do jediné šance, naopak zásluhou Hampla a Lhotského jsme navýšili na konečných 5:0. Jsem rád, že dnes kluci předvedli lepší výkon, než proti Jindřichovicím. Především dnes zářil Robert Iterský, který vstřelil 3 branky.“ – V.Remža