REZERVA HVĚZDY ZVÍTĚZILA V SOUBOJI O PRVNÍ PŘÍČKU.

Lokomotiva Mariánské Lázně – FK Hvězda Cheb “B” 1:8
Branky: Vlk 3x, Janda 2x, Lhotský, Mojcher, Miko
Sestava: Juditka – Pavlík, Kaciašvili, Pánik, Kompit – Lhotský, Mojcher, Vlk, Sládek – Heřmánek, Hampl
Střídali: Janda, Miko, Znak, Řehoušek

Hodnocení trenéra Remžy:

Do prvního poločasu jsme vstoupili velice laxně. Po deseti minutách jsme mohli prohrávat, nebýt dvou skvělých zákroků Juditky a vykopnutí balonu z brankové čáry Kompitem. Tyto situace nás probraly a začali jsme hrát aktivněji. Díky tomu jsme do poločasu zásluhou dvou krásných střel Vlka a Lhotského vedli 3:0.
Do druhé půle jsme udělali několik změn v sestavě, přesto se naše hra nezměnila. Již začátkem mohl Vlk zkompletovat hattrick, ale penaltu neproměnil. Soupeř nám naštěstí poskytl ještě jednu „desítku, při které se Vlk již nemýlil. Mariánskolázeňští bohužel využili naší slabší desetiminutovky a podařilo se jim skórovat. Jinak jsme se v průběhu celé druhé půle dostávali do spousty šancí, některé znamenaly navýšení skóre, další bohužel zůstaly neproměněny.

Jsem rád, že kluci zápas odmakali a odměnou jim je vedení v tabulce meziokresního OP. Rád bych pochválil neúnavného veterána Vlka, který výborně po celý zápas četl hru a k tomu přidal tři branky.